You are here

ابزار خودارزیابی مبتنی بر شایستگی بی‌سی‌اِس‌اِل‌اِی  [BCSLA]- اکتبر ۲۰۲۱

تکمیل این پنج پرسشِ ابزار خودارزیابی مبتنی بر شایستگی تنها چند دقیقه طول می‌کشد. این ابزار به عنوان راهنما، به متقاضیان در تعیین مسیر برنامه پذیرش ورودی که بر اساس پیشینه آن‌ها کاربرد بیشتری داشته باشد، کمک می‌کند. پس از بررسی درخواست‌نامه شما، بی‌سی‌اِس‌اِل‌اِی تعیین می‌کند که آیا شرایط لازم را دارید و در آن صورت برای ارائه بازخورد با شما تماس خواهد گرفت.

توصیه می‌کنیم قبل از درخواست عضویت، پلی به نمودار گردشی مجوز و راهنمای گام به گام را مرور کنید. در صورت داشتن هرگونه سؤال، لطفاً برای کمک با دفتر بی‌سی‌اِس‌اِل‌اِی تماس بگیرید.

تمام معماران فضای سبز در بی‌سی عضو انجمن معماران فضای سبز (بی‌سی‌اِس‌اِل‌اِی) بریتیش کلمبیا هستند. هر متقاضی که از حوزه‌های قضایی دیگر به غیر از کشورهای آمریکای شمالی بوده و به دنبال ثبت‌نام در برنامه پذیرش است، باید موارد زیر را به مسئول ثبت تحویل دهد: الف) عریضه [دلایل] درخواست پذیرش؛ ب) گواهی مراجع تشخيص صلاحیت؛ ج) گواهی عضو معتبر از طرف نهاد نظارت‌کننده حرفه معماری فضای سبز در هر حوزه قضایی که متقاضی عضو آن بوده است. د) مدرک اثبات صلاحیت‌های تحصیلی مستقیماً از طرف مؤسسه‌ ارائه دهنده خدمات ارزیابی مدارک تحصیلی که از قبل مورد تأیید واقع شده است؛ ذ) اظهارنامه‌ا‌ی از طرف یک مدیر که استانداردهای مورد نیاز کمیته گواهینامه‌ها را برآورده ‌کند و تجربیات متقاضی را شرح دهد؛ ر) پرداخت کامل تمام هزینه‌ها، از جمله هزینه‌های تحقیق برای بررسی خارج از حوزه قضایی، هزینه‌های پذیرش و سایر ارزیابی‌های معقول؛ و ز) مدرک اثبات آموزش مکفی و دانش زبان انگلیسی و سایر اطلاعات و اسناد مورد نیاز توسط کمیته گواهینامه‌ها.
 

 

Click the button below to begin the self-assessment:

 

Click to view background photo & credits
Project: VanDusen Botanical Garden Visitor Centre
Landscape Architect / Firm: Sharp & Diamond Landscape Architecture Inc
Location: Vancouver, British Columbia
Photo Credit: Brett Hitchins